O. Ariel Jarosław KRZYWDA OFM - gwardian i proboszcz, katecheta w Szkole Podstawowej w Zakliczynie, mgr teologii.  Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 1998 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2020 roku, wcześniej pracował w Wieliczce. Jako proboszcz odpowiedzialny jest za wszystkie sprawy duchowo-materialne, jest przewodniczącym Rady Parafialnej i odpowiedzialnym za grupy parafialne.

O. Szymon WIERZBIAK OFM - wikariusz klasztoru i parafii, katecheta w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 18 maja 2013 roku. W naszej wspólnocie od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Wieliczce.

O. Jakub Stanisław MENTEL OFM - magister nowicjatu, mgr teologii.  Święcenia kapłańskie przyjął 22 maja 1993 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2020 roku, wcześniej pracował w Pińczowie.

O. Piotr Mróz OFM - wicemagister nowicjatu, mgr licencjat historii Kościoła. Święcenia kapłańskie przyjął 15 maja 1999 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2021 roku, wcześniej pracował w mieście Voghera we Włoszech.

O. Dawid Birunt  OFM - katecheta w Szkole Podstawowej w Faściszowej, mgr teologii, ekonom domu.  Święcenia kapłańskie przyjął 2 lutego 2021 roku. W naszej wspólnocie od lipca 2021 roku, wcześniej pracował w Jarosławiu.

O. Bonawentura NOSEK OFM -  magister teologii - historia Kościoła; kapelan ss. Bernardynek w Kończyskach. Święcenia kapłańskie przyjął w 1986 roku. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej - diecezja tarnowska. W naszej parafii od lipca 2013 roku, wcześniej pracował w Przemyślu.

 

 

CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

w klasztorze
ss. Bernardynek
w Kończyskach

Kancelaria parafialna

Czynna:

  • Poniedziałek, środa, piątek: 
    16:30 - 17:30
  • W Niedzielę, święta i pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.
  • W sprawach nagłych,
    do chorego, w związku z organizacja pogrzebu o każdej porze.

 

 

 

 

 

 

 

RDN Małopolska